📦Darmowa dostawa dla zamówień od 150zł

Czy masz dodatkowe pytania? Dzwoń! 536 487 609

Dbaj naturalnie RSS


Jak skuteczne są domowe sposoby na pozbycie się pestycydów z owoców i warzyw?

Często słyszycie od nas, że do mycia owoców i warzyw „sama woda nie wystarczy”. Wtedy dostajemy od Was mnóstwo komentarzy o tym, że do czyszczenia stosujecie roztwory sody lub octu, czasami nawet ozonowanie i w sumie jesteście zadowoleni z efektów. Poniższy artykuł zajmie niecałe 5 minut, a na pewno dowiecie się sporo ciekawostek o skuteczności wszystkich dobrze znanych domowych metod oczyszczania owoców i warzyw.

Kontynuuj odczytJaką mam gwarancję, że używając Państwa produktów nie aplikuje kolejnej porcji chemii na warzywa i owoce?

"Dzień dobry, chciałabym zapytać jaką mam gwarancję że używając Państwa produktów nie aplikuje kolejnej porcji chemii na warzywa i owoce? Niestety już nie raz przekonałam się że to co na etykiecie niekoniecznie ma odzwierciedlenie we wnętrzu produktu...a chęć zarobienia na ludzkich emocjach - w tym wypadku strachu przed chemikaliami towarzyszy niestety wielu firmom. Oczywiście nie zakładam z góry, że u Państwa jest podobnie po prostu jestem ostrożna bo faktycznie zależy mi na zdrowiu mojej rodziny i moim. Czy produkty posiadają jakieś certyfikaty, są przebadane przez znane instytucje?" Doskonale rozumiem takie obawy :) Czas czytania artykułu około 10 minut. Spis treści:1) Skąd pomysł na płyn do mycia owoców i warzyw?2) Dlaczego produkty BeSymbio w ogóle powstały?3) Nasze formulacje, certyfikaty i badania potwierdzające...

Kontynuuj odczyt


Czy kupując proszek do prania czytasz jego skład?

Z rozmów pod czas naszych LIVE’ów wynika, że większość jednak tych składów nie sprawdza. Jeśli teraz weźmiesz proszek do prania, to zauważysz, że lista składników jest bardzo długa. Co one oznaczają i jaki mają na nasze zdrowie wpływ opowiadała w naszym ostatnim LIVE’ie dr inż. Jolanta Janiszewska - szefowa Zakładu Farmacji, Chemii Kosmetycznej i Biotechnologii w Sieci Badawczej Łukasiewicza.

Kontynuuj odczyt