Naturalne środki czystości dla twojego domu | besymbio.pl


Codziennie otoczeni jesteśmy olbrzymią ilością substancji chemicznych, są one zawarte w powietrzu, w jedzeniu i praktyczne we wszystkim co nas otacza. Jest ich tak dużo, że przestaliśmy zwracać na nie uwagę. Niesłusznie, część z nich może mieć niekorzystny wpływa na nas i na nasze otoczenie. Dlatego w trosce o nasze zdrowie i o stan wszystkiego co nas otacza, powinniśmy być świadomi, z czym mamy bezpośredni kontakt i jaki ma to wpływ na nas i nasze środowisko. Gdy myślimy o zdrowym sposobie na życie, pierwsze zwracamy uwagę na to co jemy i pijemy. Oczywiście jest to ważne, każdy z nas chyba zna powiedzenie "jesteś tym co jesz". Ale czy myśląc o naszym zdrowiu i zdrowiu naszych najbliższych zastanawiamy się na przykład, jaki wpływ na nas ma to w czym pierzemy ubrania lub myjemy naczynia. Czy zastanawiamy się ile szkodliwych substancji jest środkach chemicznych przeznaczonych do sprzątania? Jaki wpływ mają silne i żrące substancje na nasze organizmy i jak szkodliwe są dla środowiska naturalnego? Sama świadomość, że w upranych w proszkach, pełnych chemii ubraniach chodzimy cały dzień, a nasza skóra ma ciągły z nimi kontakt, już daje do myślenia. Tak samo jest z drażniącymi zapachami, oparami czyszczących środków w czasie sprzątania. Dodajmy do tego, wszelkiego rodzaju podrażnienia, wysuszoną skórę dłoni lub reakcje alergiczne na chemię domową. Temu wszystkiemu można zapobiec, świadomie wybierając rozwiązania bardziej ekologiczne, bliższe naturze i bezpieczniejsze dla nas i naszego otoczenia. Czystość bliższa naturze jest lepsza i zdrowsza dla nas wszystkich.

Jak przechowywać naturalne środki czystości w łazience?

Naturalne środki czystości w większości przypadków nie wymagają specjalnego sposobu przechowywania. Dzięki naturalnym składnikom, są one w pełni bezpieczne dla użytkowników. Naturalny skład i brak substancji szkodliwych gwarantuje nam, że środki te nie są zagrożeniem dla domowników i dzięki temu nie musimy ich zabezpieczać i przechowywać w specjalny sposób. Środki naturalne BeSymbio mają estetyczne szklane opakowanie, które mogą być ozdobą każdej kuchni i łazienki. Specjalnie zaprojektowane etykiety również dodają im uroku. W naszych naturalnych środkach czystości, nie używamy szkodliwych konserwantów, więc ich termin przydatności jest krótszy. Nie wiąże się to ze specjalnym sposobem przechowywania, chociaż w przypadku niektórych naszych preparatów nie zalecamy długotrwałego wystawiania ich na działanie promieni słonecznych, ponieważ może to spowodować wytrącenie się niektórych substancji składowych.

Naturalne środki do sprzątania

Stosowanie w domach naturalnych środków czystości to korzyści zarówno dla domowników jak i dla środowiska naturalnego. Wykluczając z naszego domu niekorzystną dla nas chemię jesteśmy w stanie stworzyć bezpieczne i komfortowe otoczenie dla Wszystkich. Nie zależnie, czy chcemy zmienić swoje dotychczasowe nawyki i wybory, aby być bardziej proekologicznym. Czy musimy je zmienić, z powodu choroby, alergii lub chęci poprawienia swojego stanu zdrowia, zawsze jest to dobre rozwiązanie. Ekologiczne płyny i koncentraty do sprzątania i prania, pozwalają nam na otoczenie się czystością w sposób bezpieczny i w pełni zgodny z naturą.

Naturalne środki czyszczące

Wybierając ekologiczne środki do sprzątania, klienci najczęściej zwracają uwagę na chęć używania łagodnych i skutecznych substancji, bezpiecznych dla dzieci. To ich komfort i zdrowie, często jest dla nas impulsem do zmiany nawyków i wybrania biodegradowalnych środków czystości. Produkty BeSymbio są bezpieczne dla najmłodszych i można ich używać już od pierwszych dni z dzieckiem. Brak substancji konserwujących i sztucznych dodatków zapachowych gwarantują działanie skuteczne i zgodne z naturą. Preparaty ekologiczne w naszej ofercie oparte są na wysokiej jakości aktywnych składnikach roślinnych, które naturalnie i skutecznie usuwają z powierzchni wszelkie zanieczyszczenia oraz bakterie, wirusy i grzyby środowiskowe. W naszym sklepie znajdziesz takie produkty jak Płyn Do Prania Dla Niemowląt

Korzyści ze sprzątania domu naturalnymi preparatami

Naturalne środki czystości, to jeden w podstawowych kroków do stworzenia bezpiecznego i nieszkodliwego dla naszego zdrowia otoczenia. Naturalne środki do sprzątania nie powodują alergii, są bezpieczne dla naszej planety i możecie ich w skuteczny sposób używać w swoim domu. Pozbawione żrących substancji, sztucznych środków zapachowych i innych agresywnie działających składników nie powodują podrażnień, nie wpływają negatywnie na nasze zdrowie i nie wywołują reakcji alergicznych. W naszej ofercie znajdziecie bezpieczne preparaty do mycia szyb, sprzątania łazienki, mycia naczyń lub prania niemowlęcych ubranek. Są one na tyle skuteczne, że gwarantują efektywne czyszczenie nawet najbardziej brudnych powierzchni będąc jednocześnie na tyle delikatne, że można je stosować przy dzieciach już od pierwszych dni.

Działanie naturalnych preparatów czyszczących.

Naturalne środki czystości oparte są na obecności olejków eterycznych i naturalnych wyciągach z roślin, to bliskie naturze skuteczne preparaty, które doceni każdy ekologiczny dom. Mają one doskonałe właściwości antybakteryjne i myjące. Ekologiczne środki czyszczące wykorzystują naturalną moc roślin w walce z brudem, bakteriami i wirusami. Skutecznie usuwają nieprzyjemne zapachy, zawarte w nich olejki eteryczne mają silne działanie antybakteryjne i czyszczące, jednocześnie nie podrażniają skóry i pozwalają na sprzątanie wszystkich powierzchni bez rękawiczek. Korzyścią jest również bezpieczeństwo naturalnych preparatów czyszczących, które można bez obaw stosować do przedmiotów mających bezpośredni kontakt z małymi dziećmi. Właśnie specjalnie dla nich powstała nasza seria BABY, która skierowana jest do najmłodszych i ich rodziców chcących już od pierwszych dni dbać o ich zdrowie. 


Zostaw komentarz