#Myjemy roślinami


Kiedyś wydawało mi się, że ZDROWIE to dobre jakościowo jedzenie. W ciągu ostatnich kilku lat stałam się bardzo świadomym konsumentem. Zaczęłam również zwracać uwagę na to jakie kosmetyki stoją na mojej półce w łazience, jaki skład mają moje kremy. Do codziennej rutyny doszedł ruch i regularny sen. Wydawało mi się, że dokonałam kompletnej zmiany w życiu moim i mojej Rodziny.

Niby dużo zmian, a moje dolegliwości nadal nie znikały - skóra dalej sucha, szorstka, świąd czy wypryski. 

Z doświadczenia wiem jak trudno znaleźć produkty naprawdę bezpieczne dla delikatnej, skłonnej do podrażnień skóry, a jednocześnie takie, które byłyby łagodne dla alergików, osób z atopową skórą oraz dzieci. Dla takich osób właśnie powstało BeSymbio! Naszych dermodetergentów używamy sami w swoich domach i jesteśmy dumni, że możemy się nimi z Tobą podzielić.

Skład naszych produktów to średnio 99% naturalnych roślinnych składników

W BeSymbio uważamy, że zdrowie to nie tylko dobre jakościowo jedzenie i odżywcze kosmetyki. To także czysty dom bez drażniącej chemii. Wybór pomiędzy skutecznością, a zdrowiem nas nie satysfakcjonuje. Odpowiedzią jest właśnie BeSymbio, dzięki któremu nie musisz już wybierać.

Inspiracją do stworzenia naturalnych dermodetergentów było połączenie dobroczynnej mocy roślin z dostępną wiedzą naukową dotyczącą szeroko pojętych alergii i innych problemów ze skórą. W ten sposób powstało motto towarzyszące nam od samego początku - #MyjemyRoślinami, które w pełni oddaje misję BeSymbio.

Na etapie tworzenia formulacji dobieraliśmy tak składniki, aby mieć pewność, że nasze płyny będą bezpieczne dla zdrowia i równie skuteczne jak tradycyjne środki czystości. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby były to produkty hipoalergiczne i przebadane dermatologicznie.

W naszych produktach nie znajdziesz chemicznych dodatków, wybielaczy, barwników oraz sztucznych substancji zapachowych. Dermodetergenty BeSymbio zawierają wyłącznie wysokiej jakości aktywne składniki roślinne, które naturalnie i skutecznie usuwają z powierzchni wszelkie zanieczyszczenia oraz bakterie, wirusy i grzyby środowiskowe. Jako jedyni na rynku nie używamy żadnych powszechnie stosowanych składników, które mogą podrażniać skórę.

Ciężko pracujemy przywiązując uwagę do każdego szczegółu więc możesz mieć pewność, że z produktami BeSymbio Ty i Twoje dziecko jesteście bezpieczni.